Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENEL İSTEK ÜZERİNE (KESİP SAKLAYIN)
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Değerli okuyucularım bazı yazılarım köşemden kesilip çoğaltılarak okuyucularım tarafından arkadaşlarına iletiliyor ,geçtiğimiz haftalarda yazdığım bir yazımı sizlerin isteği üzerine tekrar yayınlıyorum.

DOLMUŞTAKİ UZUN SAÇLI ERKEK
Geçtiğimiz hafta şehitlik dolmuşunda başıma gelen ilginç bir olay hepimizi güldürdü ,Üniversite öğrencisi veya yabancı ülkeden gelen gurbetçi genç erkek beline kadar saçlarını uzatmış dolmuşta en ön sırada oturuyor,arka sırada oturan yaşlı teyze gence dürterek “kızıım şuradan bir kişi uzatırmısın, diye parayı uzattı”genç delikanlı öfkeyle ayağa kalkarak” ben kız değilim” diye bağırdı,
Teyzem cevap verdi “kusura kalma kızıım ben senin genç yaşta dul kaldığını bilemedim evladım “deyince genç şifa durağında arkasına bakmadan dolmuştan atladı.

ÇİFTÇİLER KAHVESİNE GİREN ARAÇ
Atatürk caddesinde bulunan çiftçiler kahvehanesine araçla giren genç birkaç kişinin yaralanmasına sebep olmuş ve olay ulusal televizyonlara okeye dördüncü kişi başlığı ile haber olmuştu .
Daha çok ilginci ise bu olayda kahvehanede okey oynarken yaralanıp hastanemiz aciline getirilen vatandaşın eli yumruk halinde kilitlenmişti,üç kişi elini zor açtı elini açtığımızda ne görelim adamın elinde okey taşı arkadaşı sordu” ulan bu ne diye sorduğundada “abi hayatımda elime ilk defa çift okey geldi ,tam atacağım bana araba çarptı cevabını verdi.

POLATLI BU CİNAYETİ KONUŞUYOR.
Değerli okuyucularım Polatlıdaki korkunç cinayet haberi kulaktan kulağa tüm Polatlıya yayılıyor.
Olay şöyle gelişiyor adam şehitlikte evin temelini kazar karısını canlı canlı gömer ve üzerine üç katlı apartman yapar,Polis katil kocayı yakalar ve sorar karını niye öldürdün .?
Adam cevap verir “arsa bizimdi karıma arsamızın üzerine ev yapacağım dediğimde karım “evi benim üzerime yapacaksın” diye bağırmaya başladı,bende evi üzerine yaptım ,karım bir kat istedi ben üç katlı evi üzerine yaptım demiş.
Bu yazım“Haftanın esprisiydi”

(İYİ HAFTALAR DİLEĞİ İLE Hoşça ve sağlıcakla kalın
11.04.2011 19:31
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi