Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESKİ HASTANEYİ YIKACAK BİR BABAYİĞİT ARANIYOR
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Değerli okurlarım yıllardır yıkılmayı bekleyen metruk yapıları yazıyorum eski TZDK Kurumu binası yıkıldı hastane rampasındaki eski üniversite binası yıkıldı ,fakat şehrin ortasında metruk bir bina var ve bu bina devamlı tinerciler
Tarafından yakılıyor ,Çarşı ortasındaki eski hastaneden bahsediyorum.her çarşıya çıktığımda vatandaşlar bu cenaze niye kalkmıyor, Neden yazmıyorsun diye tepki gösteriyorlar . Olay mahkemelik olduğu Polatlının idarecilerinin gücü burayı yıkmaya yetmiyor diyorum .
Size çok kısa bir hikaye anlatayım
Ankara girişinde zırhlı birlikler ve Gordion alışveriş merkezi önünde yapılan köprü yapılırken mahkemelik oldu zırhlı birlikler
Büyükşehir belediyesini mahkemeye verdi tam iki yıl inşaat durduruldu ,Ben Hürriyet Ankara ekine haber yaptım Ankara’nın güney kapısı girişi kapalı ege ve Akdeniz den Eskişehir’den gelen on binlerce insan tam iki yıldır günde 10 bin araç ana yoldan çıkıp iki kilometre mahalle arasında dolaşıyor zaman harcıyor yakıt harcıyor ülkemize trilyonlarca zarar oluyor.bu yoldan hergün yüzlerce milletvekili yüksek idareci bakanlar geçiyor ,bizim mahalle arasında işimiz nedir demiyorlar.Kamil koç Firmasına ait bir otobüs evin bahçesine devrildi,
mahalle arasındaki tüm siteler motor gürültüsünden uyuyamıyordu, yazımda hükümet sizde milli savunma bakanı sizde belediye sizde horoz dövüşünü bırakın aranızda anlaşın bu cenazeyi kaldırın diye haber yaptım.Haberi daha sonra sabah Gazetesi de yapınca tüm siteler ayaklandı protesto için yolu trafiğe kapattılar gazete haberini Ankara valisine ,Büyükşehir belediyesine ,Başbakana Genel kurmaya gönderdim halk ve basın tek yumruk olunca bazı idareciler baskıya dayanamadı
20 gün sonra büyük şehir belediyesinden bir görevli telefonla arayarak “mahir bey biz askeriye ile anlaştık
yolun yapımına başlıyoruz” diye bilgi verdi o gördüğünüz köprü iki ayda bitirildi.Rahmetli kayınpederim ırak Lideri Saddam HÜSEYİN Sağ olsaydı “şu binaya bir bomba salla biz yıkamıyoruz sen yıkıver “diye rica ederdim.
Burada sivil toplum kuruluşlar üzerlerindeki ölü toprağını atıp hep birlikte Belediye ile korsan yıkım için ilk balyozu vurmalılar, son duyumlara göre mahkeme 12 yıl içinde bitiyormuş,gözümüz aydın.Hoşça kalın mazeret değil iş üretin.
26.04.2012 22:39
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi