Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLİS EVİ OLDU OKEY EVİ
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
POLİS EVİ OLDU OKEY EVİ
POLİS EVİ OLDU OKEY EVİ
Yıllardır bir misafirim geldiğinde şehitlik kaşında bulunan polis evine götürür Polatlıyı kuşbakışı seyrederken çayımızı yudumlardık,
Şehitlikten tepeye baktığımızda polis evinin çevresinin aydınlatma direkleri ile aydınlatıldığını görünce Almanya’dan gelen misafirlerime “ hadi sizi polis evine götüreyim” dedim teravih zamanı tepeye vardığımızda olağanüstü bir araç yoğunluğunu görünce bayanlar içeri girmek istemedi ,davet var galiba dediler “sen bir bak bayanlar varsa bizde girelim” dediler,yan patika yoldan bahçeye girerek baktığımda polis lokalinin okeyci lokali olduğunu gördüm.Tüm masalar dolmuş bahçeye dahi okey masası kurulmuştu Almanya’dan gelen baldızım polis evi diye getirdin ,evde aile olur burada hep oyun oynayan erkekler var dedi bende Ramazanda teravihten kaytarmak isteyenler için bulunmaz bir mekan dedim.İçeride gazeteciler idareciler ,tanınmış oda başkanları, eski belediye başkanları ,tanınmış esnaflar polisten başka herkes oradaydı.Bayanlar içeri giremedi yan yoldan bahçeye çıktık fakat hava rüzgarlı olduğu için bizde fazla oturamadık ,Daha önceki dönemlerde de polis evinde düğün yapılarak müzik sonuna kadar açılarak tüm Polatlı rahatsız edilmişti ,inşallah ramazan için bu geçici bir durumdur yoksa böyle devam ederse bu güzel mekan amacının dışına çıkabilir diyor ilgilileri uyarıyorum.

15.08.2012 17:39
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi