Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUCİZE BİLEKLİKLE MUCİZELER YAŞIYORUZ
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Değerli okuyucularım Amerika’da ve Avrupa satış rekorları kıran EFX Güç ve denge bilekliği ile ilk tanıştığımı daha önceki yazılarımda sizlere anlatmıştım. Son bir ay içerisinde çok ilginç olaylar başıma geldi.İthalatçı firmada çalışan arkadaşım İrfan bana bir adet hediye etmiş bende ona yardımcı olmak için sipariş verenleri yönlendirerek bileklik gelmesini sağlıyordum
İlk olarak Nüfus dairesinden emekli Adem İLHAN İsimli arkadaş Karısının 20 yıldır “Vertigo”denge bozukluğu hastalığı ile mücadele ettiğini EFX bilekliğinin bir faydası olabilir mi.? diye sordu bende bilmiyorum hiç denemedik dedim .
Şehitlik mahallesinde TED Koleji altındaki bağlar başı caddesinde oturan bacanağımın komşusu olan adem bey hafta sonu biz Ankara’ya giderken bilekliği bir deneyelim dedi baldızım da ver akşama alırız dedi.Akşam Ankara’dan geç döndük ertesi günüde Pazar olduğu için Adem beyin evinde saat 11,00 de kapıyı çaldığımızda bizi adem beyin eşi kapıda karşıladı,bayan ağlayarak “sen bize altın bilezik taktın ,Allah sizden razı olsun dedi,”
İçeri girdiğimizde adem bey mahirciğim eşim 20 yıldır vertigo hastası torbalarla ilaç kullanıyoruz ilk defa duvarlara tutunmadan,baston kullanmadan mutfağa gidip geliyor dedi,Bayan ise ilk defa mutfakta bulaşık yıkadım dedi,şoke olmuştum keşke daha önce getirseydik ücretini de ben verseydim dedim.
Aynı şekilde denge bozukluğu olan hastanemizden bir arkadaş
Murat özoğulları denge bilekliğini taktıktan sonra yürüyüşü düzeldi,Eski SSK Hastanemiz B blok başhekimiz Op.Dr.Halil İbrahim PULCUOĞLU ve Dr.Didem AKGÜN Bileklikten taktıktan sonra yürüyüşü düzeldi Hastanemiz eski başhekimlerinden Apdülkadir pekmez amcamızı, oğlu Cem pekmezin petrol istasyonunda koluna girerek yürüttüklerini gördüm bilekliği taktık hiç koluna girmeden baştan aşağı 2 defa kendisi yürüyerek gitti.Arkadaşım Ercan ERZİK İle 82 yaşındaki elleri titreyen bastonlu bir teyzeye verdik bastonsuz salonda 3 defa geldi gitti Bir arkadaşımız uyku düzeninin normale geldiğini söyledi.Televizyonlarda Şarkıcı Nihat DOĞAN Futbolcu Serkan ve çocuklar duymasın dizisinde haluk ve meltemin de taktığı EFX Güç bilekliğinden bende fayda gördüm yürüyüş yolunda 20 dakika zor yürürken şimdi1 saat 15dakika üç pınara gidip geri dönüyorum spor aletlerinde çalışıyorum 26 defa ameliyat olmuş yarım bir engelli adam olduğum ayaklarım iltihaplı olduğu halde akşama kadar günde 2 defa aldığım ağrı kesiciyi 28 gündür kullanmıyor ve Allaha şükür ediyorum.Bu yazdıklarımı Internet de okusaydım kesin satış yapmak için hikaye uyduruyorlar reklam yapıyorlar derdim ,fakat insanların sağlık bulması beni de memnun ediyor,Bileklik Felçli hastalara bir yarar sağlamıyor medikal veya ilaç değil fakat güç denge enerji ve performans sağlıyor ,kronik ağrıları kesiyor ,yorgunluk olmuyor, Stres ve gerginlik azalması sağlıyor cep telefonu ve bilgisayar radyasyon etkisini azaltıyor hareket kısıtlığı olanlar daha çok hareket edebiliyor,hemen sahtelerini çıkartmışlar ınternetden ucuza satış yapıyorlar .Polatlıda da EFX Kullanan yüzlerce kişiye rastlarsınız kimi Avrupa’dan getirtmiş kimi ınternetden almış
Sizlerde orijinal ABD Ürünü olan bu mucize bilekliğe sahip olmak isterseniz
http://www.efx .com ınternet adresinden videolarını ve yararlarını izleyebilir 0 541 320 37 31 No’lu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
Önemli NOT:Yaşlı ayakta duramayan büyükleriniz varsa Anneler gününe en güzel hediye EFX Güç ve denge bilekliği hediye ederek sizde hayır duası alabilirsiniz.
Hoşça ve sağlıklı kalın
03.05.2011 22:08
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi