Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Nisan
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Wink 1 Nisan
POLATLIYA MÜJDELİ HABERLER

POLATLIDAN TÜM PARTİLER TEK BİR ADAYI DESTEKLEYECEK
Polatlımız Türkiye’ye örnek bir projeye adım attılar Polatlıda tüm siyasi partiler bir araya gelerek basın açıklaması yaptılar Polatlıdan tek bir MİLLETVEKİLİ adayı seçerek 40 yıldır çıkarılamayan milletvekilini tek bir aday seçerek destekleyecekler
YENİ bölge HASTANE TEMELİ ATILDI
Değerli okuyucularım Polatlımız yeni bir hizmete kavuştu
Karayolları yanında 6 dönümlük araziye dün ilk temel atıldı
Açılışa sağlık il müdürleri Belediye başkanımız,kaymakamımız ve daire amirleri katıldı.Açılışta konuşan belediye başkanımız “sağlık hizmeti kutsaldır,”Polatlıda bölük pörçük olan hastanelerimizi bir çatı altına topladık vatandaşımız göz,kulak için bir hastaneye ortopedi ve dahiliye için ayrı bir hastaneye gitmek zorunda kalmayacak diye konuştu

HIZLI TREN KONYA HATTI TÖRENLE AÇILDI
Hızlı tren artık Eskişehir’den sonra konya’da Polatlıdan gidilebilecek
Açılışta konuşan ulaştırma bakanımız bin Ali yıldırım “yol medeniyettir diyerek yurdun dört bir yanını demir ağlarla
donatacaklarını söyledi.
ZEKERİYA BEYAZ POLATLIYA ATANDI
Televizyonlarda hani üç beyazdan uzak durun diyorlardı ben un,şeker ve beyaz Show diyordum fakat buna dördüncüsü olan Zekeriya beyaz da eklendi Ergenekon’dan evi aranan Zekeriya hocanın suçlanması caiz midir değil midir diyerek Zekeriya hocayı Polatlıya din görevlisi olarak atadılar.

BENZİN 1 TL OLDU
Libya ile yapılan anlaşma gereği Libya’nın yıkılan binalarının tamir tadilatını yapacak olan Türk müteahhitler yaptıkları iş karşılığında Türkiye’ye gemilerle petrol sevkiyatı yapılacak, Bunda böyle benzin 1 TL ye satılacak hayırlı olsun.
Değerli okuyucularım yukarıda yazdıklarım iyi hoşta gerçek olan bir şey var bu gün 1 NİSAN Neşe doluyor insan siz şakayı seversiniz yazıda olduğu gibi bu gün şakalara takılmayın.
Hoşça ve sağlıklı kalın
01.04.2011 11:39
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi