Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YOLLAR SİZDEN” OYLAR BİZDEN
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Değerli okuyucularım bazı okurlarım bana telefon ederek Belediye Başkanımız partisine oy için geziyormuş “ .Başkanımızın gezmesine gerek yok seçime kadar bizim yollarımızı yapsın oyumuzu kesin vereceğiz “diyerek bu isteklerini başkana iletmemi rica ettiler
SEÇİM YATIRIMI İÇİN YAPILACAK YOLLAR

Buradan başta hatırlatmak istiyorum fen işleri müdürümüz Erdal bey hava şartları nedeniyle halen asfalt işlemine başlayamadıklarını belirtmişti.
Şehitlik demiryolu geçidi yeni yapılmıştı yağışlar nedeniyle bozulmuş tekrar sıcak asfalt gerekiyor.

Osmanlı sitesi önündeki bir çok vatandaşın faydalandığı parkta bulunan ve üzerine “Polatlı belediyemizin gençlerimize armağanıdır.” yazılı basket sahası kullanılamayacak durumda, ortası çökmüş her yağmurda ortası göl oluyor gençler çukuru taşlarla doldurmuş çevre yurtlarda bulunan ve mahallede oturan gençler özellikle başkanımıza duyurun spor yapamıyoruz dediler,bende gördüm her akşam üstü en kalabalık olan çocuk parkı maalesef sahanın yarısı kullanılamıyor ,çevredeki inşaatçılara şu çukura bir beton atıverin dediğimde ustalar yama tutmaz yeniden komple beton gerekir dediler ,spor aletleri ve çevreye bakım gerekiyor.

Konyalı lokantası önünden can simidi olmadan geçmeyin
Yıllardır sanayi kavşağında bulunan Konyalı lokanta önü her yağışta sel oluyor hiç kimsede çözüm üretmiyor,hastanemizden bir arkadaşın aracı sel içinde kalmış ve aracı 6 BİNLİRA zarar görmüş
Yıllar önce E-90 Karayolu yeni yapıldığında ana yolu sel basmış ve karayollarına mektup yazarak yol kenarına kanal yapılmasını sağlamıştık,Fakat kanal üzerine yapılan demirler deforme olduğu için hem dört yolda hem sanayi kavşağında üzeri betonla kapatılmıştı şimdi, tüm Polatlının yağışı seli sanayi kavşağına Konyalı kebap önüne yığılıyor ,fakat demir ızgaraların üzeri betonla kapatıldığı için yağmur suları gidecek yer bulamadığı için kanala inmiyor ve ortalık deniz gibi oluyor hemen her yıl bu köşede yağmurda mahsur kalan araçların resmini çekiyorum.Acilen yeniden çok sağlam döküm demir ızgara yapılarak yağmur sularının tahliye olması gerekir,çukur olan kısım asfalt dökülerek yükseltilebilir yoksa her yağmurda Konyalıda yemek için duran ve araçlarına selden binemeyen yabancılara rezil olmaya devam edeceğiz.

Konyalı önünden Samanyolu Lisesi önünden peynirciye kadar 12 adet çukur var acilen sıcak asfalt dökülmesi gerekiyor.

Hastane üst yolu hastane oto parkına acil girişine kadar yol çok bozuk
Bağlar başı caddesi kan ağlıyor her yağmurda yol aşağı iniyor ,Yolun kenarları çökmüş acilen yolun yapılması gerekiyor.”7. defa yazıyorum.”
Türközü sokak kaldırımları halı ve kilimle döşeli, vatandaş artık
Kaldırımlarımız yapılsın diyor.
Bu yazdığım yollar seçimden önce yapılırsa bayağı bir oy kaparlar diyen vatandaşlar iletmemi istedikleri buradan ilgililere duyuruyorum
Hoşça ve sağlıklı kalın. “seçim yatırımı için bu yolları seçin.”
09.06.2011 00:23
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi