Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İng Bank'a Ne Olmuş?
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
İng Bank'a Ne Olmuş?
ING BANK’A NE OLMUŞ .?

Değerli okuyucularım bir vatandaş mahir bey ING Bankta gişede sadece bir kişi çalışıyor neden yazmıyorsun diyordu.

Salı Günü öğleden sonra Eti caddesinde eski adı Oyak bank olan ING Bank a gittiğimde da sadece bir adet gişe memuru çalışıyordu.

Polatlıda öğle paydosunda tek açık olan banka diye herkese

Reklam ettiğimiz bankadan şimdi her kes şikayetçi Banka Müdürünü de bulamayan mudiler sıra ekranında numara değişecek diye saatlerce bekliyor,bir tane memura müdür yardımcısı yardımcı olmaya çalışıyor.Ve öncelik büyük şirketlere veriliyor bu firmalar sizin önünüze geçiyor.

Bankada çalışanlara müdürünüz neden eleman getirtmiyor diye sorduğumda genel müdürlük göndermiyor dediler .Almanya’da yaşayan

Baldızıma bacanağıma arkadaşlarıma tavsiye ettiğim başka bankalardan paralarını Oyak banka transfer ettirdiğim eski Oyak bank maalesef büyüyeceğine iyice küçülmüş,

Bu olayı duyan eşim ablasının parasını çekmesi için telefon etti.

Bankada sıra bekleyen müşterilere “hastanede bir personel yerinde yok diye bağırıp çağırıyorsunuz burada saatlerce bekliyorsunuz dört tane gişe var bir tane memur var neden hastanedeki gibi nerde bu memur diye bağırmıyorsunuz “diye sorduğumda hiç kimseden ses çıkmıyordu.Hemen akşam ınternetden ING Genel müdürüne e mail attım “120 bin nüfuslu Polatlıda 1 tane memurla bankamı çalıştırılır” diye yazdım.

Hergün onlarca bankanın üç kuruş kredi verebilmek için cep telefonlarına ve e mail adreslerine mesaj atarak rekabet ortamının yaşandığı bu zamanda koskoca ING Bankın tek bir memurla Polatlıya yaşattığı eziyeti kınıyorum. Koskoca yazdım fakat bankamız evde tek başına gibi küçücük kalmış.

PASAKLI MÜTEAHİTLER

Değerli okurlarım Polatlının her tarafı inşaatlarla dolu fakat bazı müteahhitler tertipli düzenli iken bir diğeri inşaat yaptığı mahalleyi çamur içerisinde bırakıyor .İnşaattın önüne yapılmış kaymak gibi asfalttan inşaatına su elektrik vs.almak için yolu kazıyor aylarca o çukurdan aracı ile geçiyor inşaatın önü kum çakıl dolu olduğu halde işçisine “evladım şu çukura iki kürek çakıl atıver” demiyor.bir tanesi ise beton santrali kamyonunun inşaatına beton getirirken yarısını yere döktüğünü gördüğü halde ses çıkarmıyor kepçe çıkarken inşaatın tüm çamurunu asfalta yayıyor .”Yarası olan gocunur” Polatlıda iki tane müteahhitler derneği var fakat kendilerini denetlemiyorlar hafta sonu sabah 09,00 da inşaatlar başlayacak diye belediye duyuru yaptı kimse uymadı .Şehitlik mahallesinde adam inşaat yapıyor tuvaleti karşı boş arsada evlerin karşısına koymuş yaşlı halamız camdan tam karşısında bulunan tuvaleti seyrediyor.

Müteahhitler derneklerinin sadece imza mühür değil birazda halkı düşünmelerini inşaatları denetlemelerini tertipli olanlarını ödüllendirirken dağınık olanlarını uyarmalarını bekliyorum.

Hoşça ve sağlıklı kalın duyarsız kalmayın.[/u]
22.04.2012 11:44
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi