Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİDEN 100 NUMARADAYIM" DANIŞMADA
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Değerli okurlarım 10 günlük bir aradan sonra Başhekimimiz" Sen eczanede ancak kolilere bakarsın,yapamazsın "dedi ve"sezarın hakkını sezara verdi beni görevime "Halkla ilişkilere" iade etti.Yeniden danışmada yüz numaradayım."100Numara benim dahili hattım."Başhekimime teşekkür ediyorum.
Buradan Tüm Polatlıya bir teşekkür yayınlamak istedim .
Bu 10 günlük sürede,Benim için üzülenlere,Bana üzülme diye moral verenlere,Beni samimiyetle kucaklayanlara, gerçekten arkamda duran veya duruyormuş gibi yapıp ,sevinçten göbek atanlara
Bana yalan söyleyen herkese teşekkür ediyorum.
Bana gerçeklerin gücünü gösterdiğiniz için, Beni boş verenlere teşekkür ediyorum .
Bana cesaret verdiğiniz için,
Beni terk edenlere teşekkür ediyorum
Yenilere yer açtığınız için,Bana ihanet edenlere teşekkür ediyorum.
Daha dikkatli olmamı sağladığınız için teşekkür ediyorum.
Kalbimi kıranlara teşekkür ediyorum
Acı çekerek daha olgunlaşmamı sağladığınız için
Huzurumu bozanlara teşekkür ediyorum.
Bana sükuneti öğrettiğiniz için
AMA
En çok da Beni olduğum gibi sevenlere çok teşekkür ediyorum."Evladım senin için her zaman duacıyız "diyen hastalarımıza teşekkür ediyorum.
"Düşenin dostu olmaz "sözünün,doğruluğunu bana hatırlatanlara teşekkür ediyorum."
Kamu da " Hiç bir iyilik cezasız kalmaz" ,Sözünü bana hatırlatanlara teşekkür ediyorum.
POLATLI BASINIMIZA BENİ HABER YAPARAK BANA DESTEK OLDUKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.Kent Konseyi ve Beyaz ay derneği üyelerine teşekkür ediyorum.
Eczanede ilk girdiğim andan itibaren beni güler yüzle karşılayan,moral veren eczanemiz personeli eczacı Ayşegül hanıma,eczacı Ebru hanıma,arkadaşım Nurettine,temizlik personeli arkadaşım Orhana gösterdikleri samimi ve içten dostluklarından dolayı teşekkür ediyorum.eczacı ebru hanımın annesinin acil ameliyatı için bir telefonumuzla 3 tane personeline yarım gün izin vererek ,Ankara Atatürk hastanesine kan vermeye gönderen Ekermek yönetimine ,PERSONELİNE teşekkür ediyorum.
her telefonumda yatalak hastaları evine hastaneye götürmek için özel asansörlü aracını gönderen beyaz ay derneğimize teşekkür ediyorum.

ŞİMDİ EN BÜYÜK TEŞEKKÜRÜMÜ İDARECİLERİME SAKLADIM ,DUYARLILIKLARINDAN DOLAYI ,Bana kandil hediyesi olarak yerime aldıkları için" KENDİLERİNE KUCAK DOLUSU
TEŞEKKÜR EDİYORUM.
önemli not:
Biliyorum ki düşmek değildir insanları üzen ,Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir,hayata küstüren.Böyle durumlarda
Maalesef Akıl veren çok olur,zora gelince her kes yok olur.
Kimi insan vardır yokluğunda yeri dolmaz,
Kimi insan vardır,varlığından bir halt olmaz

BENİM GÜLDÜRME YOLUM DOĞRUYU SÖYLEMEKTİR.
Dünyadaki en komik şaka da budur,yarası olan gocunur.
Hoşça ve sağlıklı kalın SAHTE İnsanların yalanlarına sakın kanmayın..
31.01.2013 12:29
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi